אפייה בחריצות מסביב לשעון זה לא משהו שאנו לוקחים (או אופים) בקלילות.

אופים כבר יותר מ-50 שנה

כל זה לא קרה ביום אחד. סיפור ההצלחה של מאיר בייגל התחיל בחברות טובה בין אריה בייגל ז"ל ומאיר ברין, שהקימו ב 1962 מפעל קטן לאפיית בייגלה ברמת השרון עם הרבה אהבה וחזון. צמד החברים היו אניני טעם ופיינשמקרים גדולים, תכונה שעזרה להם לייצר מוצרים איכותיים שקלעו לטעמם של צרכנים רבים.

במשך שנים רבות המפעל הקטן הצליח להתחרות בתאגידים הגדולים, עד שבשנות-90 נכנסו לשוק חברות בינלאומיות ומכירות מאיר בייגל נפגעו. כאן נכנס לתמונה גלעד זילברברג והעלילה קיבלה "טוויסט" משמעותי. גלעד רכש את המפעל, השקיע מיליוני שקלים בטכנולוגיה וקווי יצור חדשניים והצליח להעמיד את המפעל על הרגלים במהירות ולהביא אותו להיות שוב סיפור הצלחה.

כשהכי טעים פוגש
את הכי בריא

אנחנו מייצרים חטיפים אפויים, יותר טעימים ויותר בריאים.
עבורנו, לאפות מכל הלב פירושו להביא לצרכנים שלנו את המוצרים הבריאים ביותר באיכות מרבית ובטעם שאי אפשר לשכוח.

אנחנו הראשונים שהביאו את טרנד החלבון לקטגוריות הבייגלה עם סדרת בייגלה פרו עשיר בחלבון המכיל 52% קמחי קיטניות ומספק 9 חומצות אמינו יחד עם סיבים תזונתיים!

אנחנו אופים בייגלה, בייגלה שטוח (הכי טעים בעולם), בייגלה חדשני עשיר בחלבון מקמחי קטניות, גרסיני איטלקי במגוון מרקמים ותיבולים, חטיפי גרסני בייטס שאי אפשר להפסיק לנשנש ופירורי גרסיני שבזכותם כל השניצלים נעלמים מהצלחת.

האיש שהביא את
ההיי-טק לתעשיית
החטיפים

גלעד הוא יזם ותעשיין בנשמה. בשנת 2001, רגע לפני שמפעל חייהם של מאיר ואריה נסגר, רכש את המפעל במהלך עסקי מפתיע. עם הרבה כבוד לעבר ועם חזון לעתיד, הצליח להעמיד את המפעל על הרגליים במהירות ולהפוך אותו שוב לסיפור הצלחה.

מדובר ביזם שיודע לחלום, עם תשוקה עצומה לעשייה ואמונה בתעשייה כחול-לבן, אשר מייצר רק מוצרים שישמח לתת לילדיו לאכול. גלעד הביא למפעל משב רוח חדשני והיי-טקי ובשנת 2011 העביר אותו למבנה חדש בהשקעה של מיליוני שקלים, עם קווי ייצור החדשניים ביותר בעולם והציב סטנדרטים קפדניים של בקרת איכות.

כיום גלעד יחד עם הצוות המקצועי והמסור של המפעל, ממשיך לאפות מכל הלב ולהוביל את מאיר בייגל להישגים חדשים.

תפריט נגישות