המוצרים שלנו...
נאפים מכל הלב

גריסיני קלאסי

אצלנו אומרים: אם אין לחם, תאכלו… גריסיני. מקלוני גריסיני קלאסי, פריכים וטריים, באים טוב ליד כל דבר ומוסיפים קראנצ'יות לכל ארוחה. מסוג הדברים שכולם ללא יוצא מן הכלל אוהבים.  

למידע נוסף על המוצר

אצבעות שומשום

מהאצבעות האלה פשוט אי אפשר להוריד את האצבעות… חטיף אצבעות שומשום שכיף לטבול בכל מה שמוצאים במקרר, אבל כיף לנשנש גם לבד. הכי טעים, הכי קראנצ'י והכי ממכר שיש. 

למידע נוסף על המוצר

גריסיני שומשום

לקחנו את מקלוני הגריסיני ושכללנו אותם, כמו שישראלים יודעים תמיד לעשות. מקלוני גריסיני שומשום – מעולים עם גבינות ומטבלים וגם לבד, בשקט, בשקט ואל תתנו לאף אחד להפריע לכם!

למידע נוסף על המוצר

מקלות מלח

מסיבה? אין צורך לשבור את הראש על הכיבוד. בייגלה מקלות מלח, מככבים בכל מסיבה. חופן מקלות מלוחים ביד אחת, כוס ביד השנייה And let the party begin!

למידע נוסף על המוצר

טבעות שומשום

כשמתחשק משהו סופר טעים וסופר פריך שולפים טבעות שומשום. עם חברים מול כדורגל, עם חברות על כוס קפה, בייגלה טבעות שומשום – העיגול המושלם, מושלם לכל מצב. זהירות, ממכר!

למידע נוסף על המוצר

שטוחלה שומשום

לוקחים שטוחלה – צורת הבייגלה שכבשה את ישראל, מוסיפים שומשום – התוספת האהובה ביותר ומה קיבלנו? שטוחלה שומשום. חטיף מנצח שאף אחד לא נשאר אדיש בפניו. טעיםםםםםם….

למידע נוסף על המוצר

שטוחלה צ'ילי מתוק

הגיע הזמן להכניס משהו ספייסי לחיים! יש רגעים שמחפשים להעביר עם משהו מיוחד, משהו שיכניס טעם שונה לחוויה. שטוחלה צ'ילי מתוק, חטיף בלתי נשכח לרגעים הכי פיקנטיים של החיים. 

למידע נוסף על המוצר

שטוחלה מלח

אז מה מנשנשים היום? שטוחלה מלח, כל כך דק, כל כך פריך, כל כך אי אפשר להפסיק…
שקית שטוחלה מלח – במרכז העניינים של כל מפגש. משאירה את כולם עם טעם של עוד.

למידע נוסף על המוצר

בייגלה גדול שומשום

אוהבים להתפנק בגדול? בשביל זה הוא כאן. בייגלה גדול יחיד, ומיוחד, כזה אין עוד אחד. שילוב מנצח בין גודל בנוסח אמריקה וטעם ישראלי אסלי. לכו על זה Big time.

למידע נוסף על המוצר

שטוחלה פינוקים

מלח ים, שומשום, קצח, בצל, שום… מחמש יוצא אחד! חמש תוספות מפנקות בביגלה ממכר אחד. כבר לא צריך לבחור, עם שטוחלה פינוקים כל ביס הופך לחגיגה של טעמים. מפנק כבר אמרנו?

למידע נוסף על המוצר

פירורי גריסיני זהב

פירורי גריסיני מוזהבים הופכים כל שניצל לזהב טהור וכל ילד לרעב במיוחד. עם פריכות מושלמת ומראה זהוב שעושה חשק לעוד, אין פלא שהשניצלים נעלמים מהצלחת. רגע, היו שניצלים?

למידע נוסף על המוצר

שמיניות מלח

יש דברים שהם MUST בכל יום הולדת: עוגת שוקולד, ערמת מתנות, מצב רוח מעולה ואיך אפשר בלי בייגלה שמיניות מלח, ששום יום הולדת לא שלמה בלעדיו. אפשר גם לחגוג בבית על שקית…

למידע נוסף על המוצר

פירורי גריסיני קלאסי

במטבח, אין כמו האיטלקים וכשהם הופכים את מקלות הגריסיני שלהם לפירורים, הם כנראה יודעים מה הם עושים. פירורי גריסיני קלאסיים מטגנים לכם שניצלים ב"קלאסה" אחרת. ויוה איטליה!

למידע נוסף על המוצר

שטוחלה חיטה מלאה

לפנק את עצמך זה בריא! עם שטוחלה חיטה מלאה אין צורך לוותר על הטעם והכיף בשביל לעשות את הבחירה הנכונה.

למידע נוסף על המוצר

טבעות מלח

טבעות מלח זאת אהבה מטעימה ראשונה… אחרי שמתחילים פשוט מתחשק להתחתן איתן 🙂
טבעות מושלמות, מלוחות בדיוק במידה הנכונה ולגמרי סוגרות את הפינה כשמתחשק משהו טעים.

למידע נוסף על המוצר